ACYLPYRIN, 10 tbl

1,85 
ACYLPYRIN® znižuje horúčku, uľavuje od bolesti hlavy, kĺbov a svalov pri chrípkových ochoreniach.

Aliamare, 100 ml

10,29 
Aliamare obsahuje 0,2 % kyselinu hyalurónovú a izotonickú morskú vodu. Čistí, hydratuje a regeneruje sliznicu nosa. Pomáha odstraňovať vírusy a baktérie a zvyšuje obranyschopnosť sliznice. Vhodný pre deti aj pre dospelých.

Ascorvita MAX, 30 tbl

5,25 
Výživový doplnok s vysokou dávkou vitamínu C, D a zinku. Tablety s riadeným predĺženým uvoľňovaním vitamínu C. Vhodné pre vegetariánov, bez lepku, bez laktózy.

Aspirin-C, šumivé tablety, 20 ks

9,25 
• Na chrípku a prechladnutie. • Znižuje horúčku. • Rýchlo uľavuje od bolesti v krku, bolesti svalov, kĺbov a chrbta. • Obsahuje aj vitamín C – pre vašu imunitu.

BRUFEN 400

5,25 4,55 
Účinná úľava od bolesti a horúčky. Potláča zápal, znižuje horúčku, tlmí bolesť hlavy, zubov, krížov a menštruačné bolesti. Ibuprofen sa rýchlo absorbuje z gastrointestinálneho traktu.

Calcium Chloratum – TEVA, 100 ml

4,99 
Jedinečný a generáciami overený liek, ktorý podporuje liečbu zápalového procesu.

Cannaderm Capillus – šampón na seboreu, 150 ml

13,89 
Capillus konopný šampón seborea je vhodný pre suchú, šúpajúcu sa a svrbiacu pokožku hlavy s prejavmi seborey, atopického ekzému alebo lupienky. Prírodná receptúra s konopným olejom, ktorá zmierňuje tvorbu šupín, svrbenie a začervenanie vlasovej pokožky.

Centrum IMUNITA Vitamin C Max, 14 vreciek

7,85 
Centrum IMUNITA Vitamin C Max obsahuje 1000 mg vitamínu C, vitamín D a zinok, ktoré prispievajú k správnej funkcii imunitného systému.

CETALGEN 500 mg/200 mg, 20 tbl

6,49 
Dvojitá sila proti bolesti a horúčke. Liek sa používa na krátkodobú liečbu stredne silnej bolesti spojenej s bolesťou hlavy, chrbta, menštruačnou bolesťou, bolesťou zubov, nachladnutím a chrípkou.

Coldrex MAXGrip lesné ovocie, 10 vreciek

8,95 
Rýchlo uľaví od príznakov chrípky a prechladnutia. Vďaka paracetamolu znižuje horúčku, odstraňuje bolesť hlavy, bolesť v hrdle. S liečivou látkou na uvoľnenie upchatého nosa a s vitamínom C. V akcii aj iné lieky Coldrex. Žiadajte vo svojej PLUS lekárni.

Devenal, 500 mg filmom obalené tablety, 180 tbl

27,75 
Trápia vás ťažké a opuchnuté nohy? Bolesť nôh alebo nočné kŕče? Devenal je účinný a dostupný liek na prejavy žilovej nedostatočnosti. Používa sa taktiež na liečbu akútnych hemoroidov. Obsahuje mikronizované flavonoidy – diozmín a hesperidín. 3 mesačné balenie za výhodnú cenu.

DIAMizin Gurmar

13,15 11,39 
Zabijak cukru!¹ Výživový doplnok obsahujúci štandardizovaný výťažok účinných látok z rastliny ¹Gymnema Sylvestre, ktorá je v prírodnom lekárstve tradične používaná mnoho storočí pri ťažkostiach s diabetom. Jeho účinné látky prispievajú k optimálnej hladine glukózy v krvi¹ a znižujú chuť na sladkosti, čím napomáhajú redukovať nadváhu¹.