ACYLPYRIN, 10 tbl

1,85 
ACYLPYRIN® znižuje horúčku, uľavuje od bolesti hlavy, kĺbov a svalov pri chrípkových ochoreniach.

Aspirin-C, šumivé tablety, 20 ks

9,25 
• Na chrípku a prechladnutie. • Znižuje horúčku. • Rýchlo uľavuje od bolesti v krku, bolesti svalov, kĺbov a chrbta. • Obsahuje aj vitamín C – pre vašu imunitu.

Coldrex MAXGrip lesné ovocie, 10 vreciek

8,95 
Rýchlo uľaví od príznakov chrípky a prechladnutia. Vďaka paracetamolu znižuje horúčku, odstraňuje bolesť hlavy, bolesť v hrdle. S liečivou látkou na uvoľnenie upchatého nosa a s vitamínom C. V akcii aj iné lieky Coldrex. Žiadajte vo svojej PLUS lekárni.

fytofontana VIROSTOP ústny sprej, 30 ml

8,45 
Virostop ústny sprej – účinne zmierňuje prejavy chrípky, prechladnutia, COVID-19 a ďalších ochorení horných dýchacích ciest. Taktiež veľmi efektívne chráni pred chrípkou, prechladnutím a COVID-19. Prírodný produkt pre dospelých a deti od 3 rokov. Používajte ihneď pri prvých príznakoch ochorenia. Pre dosiahnutie najlepšieho účinku môžete spreje Virostop aplikovať súčasne.

OSCILLOCOCCINUM, 6 x 1 g

9,25 
OSCILLOCOCCINUM je homeopatický liek, tradične sa používa pri liečbe chrípkových stavov (horúčka, prechladnutie, bolesti). Dávkovanie je rovnaké pre všetky vekové kategórie vrátane tehotných žien a detí.

PARALEN GRIP horúci nápoj pomaranč a zázvor 500 mg/10 mg, 12 vreciek

8,39 
PARALEN GRIP NA CHRÍPKU TEN SPRÁVNY TIP! Odstraňuje príznaky chrípky a nachladnutia: horúčka, upchatý nos, bolesť hlavy, bolesť hrdla. Bez umelých farbív. Dostupný v rôznych príchutiach. Žiadajte vo svojej PLUS lekárni.