Detská náplasť, umývateľná a priedušná, 10 ks

1,69 
Klasická detská náplasť je určená na ochranu rany pred nečistotami. Pomáha udržiavať pokožku suchú, je jemná, priedušná a pohodlná. Vďaka hypoalergénnemu materiálu znižuje riziko alergickej reakcie. Na jednorazové použitie. Balenie obsahuje 10 kusov náplastí o rozmere 17 x 62 mm.

Elastická náplasť, jemná a priedušná, 10 ks

1,49 
Elastická náplasť je určená na ochranu rany pred nečistotami. Pomáha udržiavať pokožku suchú, je jemná, elastická, priedušná a pohodlná. Vďaka hypoalergénnemu materiálu znižuje riziko alergickej reakcie. Na jednorazové použitie. Balenie obsahuje náplasť telovej farby, 10 kusov o rozmere 19 x 64 mm.

Klasická náplasť, textilná s vankúšikom, 10 ks

2,59 
Klasická náplasť je určená na ochranu rany pred nečistotami. Pomáha udržiavať pokožku suchú, je jemná, priedušná a pohodlná. Vďaka hypoalergénnemu materiálu znižuje riziko alergickej reakcie. Na jednorazové použitie. Balenie obsahuje náplasť telovej farby, 10 kusov o rozmere 6 x 10 cm.

Náplasť na kurie oká s kyselinou salicylovou, 12 ks

5,99 
Náplasť na kurie oká s penovým prúžkom má zjemňujúci a ochranný účinok, podporuje zmäkčenie kože a uľahčuje mechanické odstránenie, čím zaručuje rýchle a bezbolestné odstránenie kurieho oka. Náplasť ja mäkká a hypoalergénna. Chráni svojím povrchom postihnuté miesto pred trením a tlakom.

Sensitive náplasť na citlivú pokožku, 2 veľkosti, 20 ks

2,49 
Sensitive náplasť je hypoalergénna náplasť určená pre použitie na citlivú pokožku. Chráni rany pred nečistotami, je elastická a odolná. Jej priedušnosť napomáha prirodzenému procesu hojenia. Vďaka hypoalergénnemu materiálu znižuje riziko alergickej reakcie. Na jednorazové použitie. Balenie obsahuje 20 kusov náplastí v dvoch rozmeroch.

Sensitive náplasť na citlivú pokožku, nedelená, 10 ks

2,59 
Sensitive náplasť je hypoalergénna náplasť určená pre použitie na citlivú pokožku. Chráni rany pred nečistotami, je elastická a odolná. Jej priedušnosť napomáha prirodzenému procesu hojenia. Vďaka hypoalergénnemu materiálu znižuje riziko alergickej reakcie. Na jednorazové použitie. Balenie obsahuje 10 kusov náplastí o rozmere 6 x 10 cm.

Umývateľná náplasť, priedušná a odolná, 20 ks

3,29 
Umývateľná náplasť je určená na ochranu rany pred nečistotami. Pomáha udržiavať pokožku suchú, je priedušná, odolná a pohodlná. Vďaka hypoalergénnemu materiálu znižuje riziko alergickej reakcie. Na jednorazové použitie. Balenie obsahuje 20 kusov náplastí o rozmere 19 x 72 mm.

Vodoodolná náplasť, priesvitná a odolná, 10 ks

2,79 
Vodoodolná náplasť je určená na ochranu rany pred nečistotami. Pomáha udržiavať pokožku suchú, je priedušná, odolná a pohodlná. Vďaka hypoalergénnemu materiálu znižuje riziko alergickej reakcie. Na jednorazové použitie. Balenie obsahuje 20 kusov náplastí o rozmere 19 x 72 mm.